معرفی سرکنسول
خبرها


ضیافت شام و نشست هم اندیشی با حضور چند تن از اعضای محترم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی
در ضیافت شام و نشست هم اندیشی که در تاریخ 23/6/1396 با حضور چند تن از اعضای محترم کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی کشورمان در گوانجو برگزار گردید در خصوص روابط اقتصادی و تجاری کشورمان با استان گواندونگ و مسائل گمرکی و نیز برخی مشکلات موجود ایرانیان در این زمینه بحث و تبادل نظر بعمل آمد.
 ١٢:٢٨ - 1396/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری مراسم جشن به مناسبت عید سعید غدیر خم و عید ولایت،در محل ساختمان اسکات
مراسم جشنی به مناسبت عید سعید غدیر خم و عید ولایت از سوی این سرکنسولگری، در روز دوشنبه مورخ 20شهریور ماه در محل ساختمان اسکات برگزار گردید. در این مراسم که با حضور تعدادی از هموطنان عزیز برگزار شد پس از تلاوت آیانی از قرآن کریم و سخنرانی کوتاه اینجناب به همین مناسبت؛ یک گروه موسیقی سنتی ایرانی بنام فولکلور جدید به اجرای زنده چند قطعه موسیقی پرداختند و در پایان از مهمانان به صرف شام پذیرائی بعمل آمد.
 ١٣:٣٨ - 1396/06/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای زنده موسیقی سنتی ایرانی در غرفه کشورمان در نمایشگاه بین المللی گردشگری گوانجو
مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی گردشگری گوانجو صبح روز جمعه 17 شهریور ماه (8 سپتامبر2017) با سخنرانی مقامات چینی و با حضور مسئولان گردشگری از کشورهای مختلف برگزار گردید. امسال با تلاش های سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو و همکاری دفتر اطلاع رسانی گردشگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو، غرفه کشورمان در این نمایشگاه که ششمین سال برگزاری آن می باشد از جنب و جوش بیشتری برخوردار است. یک گروه موسیقی سنتی ایرانی در طول روزهای برگزاری نمایشگاه، در محل غرفه کشورمان اجرای برنامه دارند و برخی از دست اندرکاران غرفه با پوشیدن لباس سنتی گیلکی، رنگ و بوی جذاب تری را به غرفه بخشیده اند.
 ١٤:٢٥ - 1396/06/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
ملاقات با مدیرکل دپارتمان فرهنگ استان گواندونگ
روز سه شنبه مورخ 7 شهریور ماه 1396 آقای شیرغلامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران با آقای فانگ جیان هونگ؛ مدیرکل دپارتمان فرهنگ استان گواندونگ ملاقات و در خصوص همکاریهای این استان با ایران در بخشهای مختلف فرهنگی گفت و گو و تبادل نظر نمود.
 ١٥:٣١ - 1396/06/07 - نظرات : ٠متن کامل >>
غرفه سرکنسولگری در سالن شماره 4 بیست و پنجمین نمایشگاه گوانجو،
مراسم افتتاحیه بیست و پنجمین نمایشگاه گوانجو، با حضور تعدادی از مقامات استان گواندونگ و شهر گوانجو، نمایندگان سرکنسولگریهای مقیم از جمله سرکنسول و کنسول اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و با سخنرانی شهردار گوانجو و معاون شهردار هاربین در تاریخ سوم شهریور ماه 1396 ( 25 اوت 2017) برگزار گردید. غرفه ای نیز از طرف سرکنسولگری در سالن شماره 4 این نمایشگاه به معرفی جاذبه های گردشگری و نیز عرضه برخی محصولات نانو فناوری پرداخت که با استقبال بازدید کنندگان مواجه شد. لازم به ذکر است که این نمایشگاه در 11 سالن و به مساحت 7000 متر برگزار و به مدت 4 روز دائر است و انواع محصولات مانند محصولات مصرفی، غذائی، کشاورزی، فناوریهای نوین و دنیای مجازی، طلا و مصنوعات از کشورهای مختلف در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت .
 ١٣:٢١ - 1396/06/03 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر