معرفی سرکنسول
خبرها


بسمه تعالی به اطلاع هموطنان ارجمند ایرانی و فارسی زبانان عزیز مقیم جنوب چین می رساند، در پی حادثه زلزله در استان کرمانشاه که خسارات جانی و مالی زیادی به مردم شریف این استان وارد نمود و در راستای ایفای وظیفه انسانی کمک به حادثه دیدگان و کاهش آلام آنان، در چارچوب یک اقدام مشترک و هماهنگ میان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو، شورای بازرگانان ایرانی مقیم چین ( گواندونگ)، هیات محبین اهل البیت (ع) گوانجو و مجمع دانشجویان ایرانی گوانجو، برنامه خیریه ای در روز یک شنبه ۲۸ آبان مصادف با ۱۹ نوامبر از ساعت ۱۷ لغایت ۲۰ در محل مجتمع آموزشی جمهوری اسلامی ایران در گوانجو برگزار خواهد شد.
بسمه تعالی به اطلاع هموطنان ارجمند ایرانی و فارسی زبانان عزیز مقیم جنوب چین می رساند، در پی حادثه زلزله در استان کرمانشاه که خسارات جانی و مالی زیادی به مردم شریف این استان وارد نمود و در راستای ایفای وظیفه انسانی کمک به حادثه دیدگان و کاهش آلام آنان، در چارچوب یک اقدام مشترک و هماهنگ میان سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو، شورای بازرگانان ایرانی مقیم چین ( گواندونگ)، هیات محبین اهل البیت (ع) گوانجو و مجمع دانشجویان ایرانی گوانجو، برنامه خیریه ای در روز یک شنبه ۲۸ آبان مصادف با ۱۹ نوامبر از ساعت ۱۷ لغایت ۲۰ در محل مجتمع آموزشی جمهوری اسلامی ایران در گوانجو برگزار خواهد شد. لذا از عموم ایرانیان و فارسی زبانان ارجمند و نیز اتباع چینی علاقه مند به امور خیریه دعوت می گردد با حضور در این برنامه و با نشان دادن همت بلند خود، گامی در راستای این اقدام ارزشمند انسانی بردارند. در این خصوص موارد ذیل مزید استحضار اعلام می گردد: - از خانواده های محترمی که تمایل دارند دعوت می گردد، نسبت به تهیه و پخت غذا و فروش آن در این خیریه جهت کمک به حادثه دیدگان زلزله اقدام نمایند. - میزان کمک مالی برای این اقدام خیر محدودیتی نداشته و تابع همت بلند عزیزان خواهد بود. - خیرین عزیزی که بهردلیل در تاریخ مزبور در گوانجو حضور نداشته و امکان مشارکت حضوری ندارند، می توانند پیشاپیش یا متعاقبا نسبت به اعطای کمک های خود اقدام نمایند. - مبالغ جمع آوری شده بسته به میزان آن، صرف کمک به تامین مایحتاج آسیب دیدگان زلزله و یا بازسازی و تامین سرپناه برای آنان خواهد شد و اطلاع رسانی شفاف در این خصوص صورت خواهد گرفت. پیشاپیش همت بلند تک تک شما عزیزان را ارج می نهیم. - سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در گوانجو - شورای بازرگانان ایرانی مقیم چین ( گواندونگ) - هیات محبین اهل البیت (ع) گوانجو - مجمع دانشجویان ایرانی گوانجو
 ٠٧:٥٣ - 1396/08/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
روز سه شنبه ۲۳ آبان نشست جناب آقای شیرغلامی سرکنسول و کارشناسان نمایندگی با تعدادی از اعضای هیات مدیره شورای بازرگانان ایرانی مقیم چین ( استان گواندونگ ) در محل سرکنسولگری برگزار شد.
روز سه شنبه ۲۳ آبان نشست جناب آقای شیرغلامی سرکنسول و کارشناسان نمایندگی با تعدادی از اعضای هیات مدیره شورای بازرگانان ایرانی مقیم چین ( استان گواندونگ ) در محل سرکنسولگری برگزار شد. در این نشست بر لزوم همگرائی، همفکری و استفاده از توان شورا در تعامل با سرکنسولگری در راستای توانمندسازی ایرانیان و استفاده از ظرفیتهای مختلف در حوزه جنوب چین در همکاریهای اقتصادی و تجاری و فرهنگی با ایران تاکید بعمل آمد و برنامه های آتی شورا و همکاری های مشترک میان سرکنسولگری و شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 ١٢:٥٢ - 1396/08/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
سفر به شهر چونگ زو در استان گوانشی جوانگ
آقای شیرغلامی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در گوانجو روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۱ و ۲۲ آبان با سفر به شهر چونگ زو در استان گوانشی جوانگ، با مقامات این شهر در خصوص همکاری های تجاری فیمابین ایران و این منطقه رایزنی و تبادل نظر نمود.
 ٠٥:٥٢ - 1396/08/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
همزمان با اربعین سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، ایرانیان مقیم گوانجو پس از شرکت در مراسم عزاداری اربعین، در یک حرکت انسان دوستانه جمعی، با حضور در مرکز انتقال خون گوانجو، در برنامه اهداء خون مشارکت نمودند.
همزمان با اربعین سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، ایرانیان مقیم گوانجو پس از شرکت در مراسم عزاداری اربعین، در یک حرکت انسان دوستانه جمعی، با حضور در مرکز انتقال خون گوانجو، در برنامه اهداء خون مشارکت نمودند. این برنامه که بیش از پنجاه نفر از هموطنان مقیم گوانجو در آن حضور داشتند، از سوی رسانه های چینی از جمله تلویزیون گواندونگ، روزنامه چاینا دیلی، روزنامه نانفانگ و هفته نامه سیلک رود تحت پوشش خبری قرار گرفت. هموطنان حاضر در برنامه، هدف خود از این اقدام را بزرگداشت اربعین حسینی، ترویج فرهنگ اسلامی ایرانی ایثار و تقویت دوستی میان ایران و چین دانستند.
 ٠٥:٣٣ - 1396/08/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
از عموم هموطنان ارجمند بویژه مقیمین عزیز جنوب چین که در سالهای گذشته نیز مشارکت خوبی داشته اند، دعوت بعمل می آید جهت اجرای سنت حسنه اهدای خون که یک اقدام ارزشمند ملی، فرهنگی و مذهبی است از ساعت ۱۵تا ۱۷روز پنجشنبه ۱۸آبان ماه 1396 در محل مرکز اهدای خون گوانجو حضور بهم رسانند.
بسمه تعالی به اطلاع هموطنان ارجمند مقیم جنوب چین می رساند همانند سال گذشته، هماهنگی لازم جهت اجرای سنت حسنه اهدای خون که یک اقدام ارزشمند ملی، فرهنگی و مذهبی است، با مراکز ذیربط به عمل آمده تا در روز اربعین شهادت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، با مشارکت در این اقدام انسان دوستانه، بار دیگر ارزش های والای اسلامی و ایرانی را به منصه ظهور برسانیم. لذا از عموم شما عزیزان دعوت بعمل می آید از ساعت ۱۵تا ۱۷روز پنجشنبه ۱۸آبان ماه ۱۳۹۶مصادف با ۹نوامبر ۲۰۱۷ روز اربعین حسینی، در محل مرکز اهدای خون گوانجو به آدرس ذیل حضور بهم رسانند. Guangzhou Blood Center 31 Luyuan Road, Yuexiu District, Guangzhou 广州血液中心 越秀区麓苑路31号 لازم به ذکر است که امسال به علت همزمانی ایام تاسوعا و عاشورا با تعطیلات پائیزه در چین، برگزاری این مراسم به روز اربعین موکول گردید.
 ١٣:٣١ - 1396/08/09 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | نقشه سایت | جستجو | گالری تصاویر